Kalliskividega slotimasinad

Kalliskividega slotimasinad

Loe

Näita kõiki artikleid

Slotid täis teemante, kalliskive ning kulda

Kui mainitakse sõna aare, siis kõik muutuvad ärevaks. Kes ei sooviks vähemalt kord elus leida aardekirstu, läikivaid kalliskive, teemante või kullakange? Aare seostub automaatselt rikkusega ja seda tahaks igaüks omada. online slotitootjad on aarde lummusest vägagi teadlikud, paigutades selliseid sümboleid paljudesse oma mängudesse.

Smaragdid, rubiinid, safiirid, pärlid või teemandid. See on vaid murdosa aaretest, mida paljudest online slotikatest leiate. Aardemänge leiab praktiliselt igast kasiinost. Ühe erisümbolina võib kohata mänge, kus kalliskivi lihtsalt vilksatab (Red Tigeri Fruit Snap), kuid on ka mänge, mis on täis kõikvõimalikke kalliskive (Apollo Gamesi Crystal Miners).

Selliste mängude sekka saame kindlasti lisada ka näiteks Red Tigeri Treasure Mine slotimasina. See on klassikaline 5 rulliku, 4 rea ning 40 võiduliiniga slotimasin. Mänguala asub kaevanduses ning mängu graafika ja erifunktsioonid on imelised. Saate nautida laienevaid Wild sümboleid ning Scatter sümbol viib teid boonusmängu, kus on aare.

Aaretega rullikumängud pakuvad ebatavalisi vigureid. NetEnti suurepärases Dazzle Me slotimängus saate lõbutseda ebatavalisel 5 rullikuga laual, mille ridade arv ei ole fikseeritud ning muutub. Sellest mängust leiate ka suure hulga erifunktsioone ning boonuseid. Sünkroniseeritud rullikud ning korduskeerutused lisavad lõbu ning muudavad võidud veelgi paremaks.

Mängutootja Yggdrasili valikust leiate ka kalliskividega mänge. Gem Rocks slott koosneb 6 rullikust, 4 reast ning sellega on võimalus võita 4096 viisil. Selles slotis võite oodata suurepärast graafikat, täiuslikke helisid ning huvitavaid erifunktsioone megasümbolite, korduskeerutuste ja võidukordajate näol.

Palju varandust on ka Betsofti suurepärases mängus nimega Gemmed. Slott koosneb 9 rullikust, 9 reast ning kuni 40 503 võiduliinist. Megasümbolitest tulvil mängus saate keerutada kuni 50 tasuta keerutust.

Veel üks ilus näide aardeteemalisest slotimasinast on Synot Gamesi mäng Gem-O-Rama.Selle slotimasina käivitamisel, pimestavad teid koheselt mitmed sädelevad kalliskivid, mis asuvad 5 rulliku ja 3 reaga mänguväljal. Puudust ei tule ka erifunktsioonidest, nagu Wild sümboli laiendamine tervele rullikule, korduskeerutused või võidukordajad.

Väärtuslik aare on peidus ka Kajot Gamesi Multi Diamondsslotis. Viie rulliku, kolme rea ja kuni 81 võiduliiniga seisate silmitsi päris uhkete sümbolitega. Ainuke erifunktsioon selles slotis on Multi Wild sümbol, mis asendab Wildina kõiki teisi sümboleid ning on ka kordaja.

Avastage slottides aardeid tasuta

Paljudes online slottides on aardesümboli taga ka ilus auhind. Kui need mängud teid ahvatlevad, siis ärge kõhelge neid proovimast. Alguses saate neid lõbu nimel teha tasuta. Õpite tundma mitte ainult mängu teemat ja slotisümbolite aardeid vaid ka mängukäiku ning mänguboonuseid. Siis suunduge kasiinosse, võit võib olla teie.

Mänguautomaadid