Muinasjutulised slotimängud

Muinasjutulised slotimängud

Loe

Näita kõiki artikleid

Muinasjutu teemalised online slotimasinad

Muinasjutud ja slotimasinad? See võib kõlada veidralt, kuid kui need kaks kokku segada, siis saate suurepärase kombinatsiooni. Kogenenud kasiinomängijad kindlasti kinnitavad seda ning pole juhus, et peaaegu iga kasiino pakub slotimasinat, mille mängus on muinasjutuline lugu.

Me seostame munasjutte eelkõige muretute aegadega, mil hea võitis alati kurja. Sellistel aegadel, isegi täiskasvanueas, unistame me praktiliselt kõik ning seetõttu on muinasjutud meile lähedased mitte ainult jõulupühade ajal, vaid praktiliselt kogu elu. Seega on see suurepärane, et slotimasina tootjad laiendavad väsimatult oma muinasjututeemaliste mängude valikut. Tänapäeval saate kasiinos mängida mitmeid suurepäraseid slotimasinaid. Neid on nii palju, et me ausalt ei tea kust alustada. Mainime näiteks Snow Wild and The 7 Features online slotti, mis põhineb maailmakuulsal muinasjutul, Lumivalguke ja seitse pöialpoissi. Peame tunnistama, et see mäng oli Red Tigeri arendajatele tõeliselt edukas- moodne disain, hea graafika ning palju boonuseid. Veel üks slott, mida tahaksime teile inspiratsiooniks anda on Aladdin and the Golden Palace Võite juba nime järgi arvata, millise muinasjutu alusel see slotimasin on loodud. Jah, see lugu on võlulambiga poisist, täpsemalt on see ägedate erifunktsioonidega mäng pärit Synot Games mängutootjalt. Need kaks näidet muinasjuttude maagilisest maailmast andsime teile väikeseks sissejuhatuseks. Neid mänge on mitmeid, peate ainult valima.

Proovige tasuta muinasjututeemalisi online slotimasinaid

Usume kindlalt, et peaksite igat slotimasinat eelnevalt katsetama. Isegi muinasjutu slotid, mida saate meie juures mängida prooviversioonina ning täiesti tasuta pole erandiks. Kui teile üks neist meeldib ja see teie jaoks toimib, siis võite hakata online kasiinos päris raha eest õnne proovima.

Mänguautomaadid