Filmiteemalised Videoslotid

Filmiteemalised Videoslotid

Loe

Näita kõiki artikleid

Filmi või telesarja teemaga slotimasinad

Filmid ja teleseriaalid on sammuti väga populaarsed slotimasina teemad. Paljud filmid ja teleseriaalid võidavad ülemaailma miljoneid fänne ja online slotitootjad on reageerinud ning nüüd saate mängida paljude tuntud ekraanitükkidega võrdväärseid kasiinomänge.

Slotimängude kujundustest ei puudu seiklus-, õudus-, ulme-, märuli- ja muud filmikategooriad. Ilmselt on igaühel oma lemmik film või telesari. Mõni rohkem, mõni vähem, aga kui te olete kinofänn ning teile meeldib kasiinorõõmu nautida, siis võite mõlemad hobid ühendada. Selleteemalistes litsentsitud rullikumängudes kohtate tuntud filmi- või telesarjategelasi ning tihti ka nendest teostest pärit muusikat. Milliseid konkreetseid slotte saate valitud online mängusaitidel mängida? Neid kõiki oleks peaaegu võimatu loetleda, kuid siin on mõned näited.

Alustuseks alustame Playtechi litsentsitud slotist The Mummy, mis põhineb samanimelisel kultusfilmil. Mänguväljal on 5 rullikut ning te kohtate filmi kõige kuulsamaid tegelasi. Lisaks heale graafikale ja helile on seal piisavalt erifunktsioone, mis kindlasti teie tähelepanu köidavad, kui nimetada mõni, siis näiteks laienev Wild sümbol, tasuta keerutused, super keerutused ning võidukordajad. See mäng on sama äge, kui see film.

Jah, me viitame Tomb Raider, filmile, mille Microgamingu arendajad projitseerisid rullikutele. Sellel slotil on 5 rullikut, 3 rida ning võita on võimlik 15 võiduliinil. Graafika ei ole väga muljetavaldav, kuid parim, mis see mäng pakub on boonused. Siin saad mängida nii boonusmänge kui ka populaarseid tasuta keerutusi.

Filmi slotimasinate kirjeldamist võiks veel tükk aega jätkata, kuid ära mainiks ka teleseriaalide omad. Nende hulgast leiate slotte nagu Game of Thrones (Microgaming), Jumanji (NetEnt), Star Wars (IGT) ja Avengers (Playtech).

Nautige litsentsitud filmide ja teleseriaalide slotte tasuta

Mängijate seas on filmi ja teleseriaalide slotid väga populaarsed. Enamik neist meeldib teile disaini ja eelkõige paljude erifunktsioonide tõttu. Nii et me kindlasti soovitame teil neid alguses tasuta proovida, nii et teaksite, mis teid ees ootab.

Mänguautomaadid