Mega Fortune Dreams™

Mega Fortune Dreams™

Algupärane Mega Fortune’i mänguautomaat oli suur 5 ketta ja 25 liiniga videomänguautomaat, millel oli üks turu suurimaid progresseeruvaid peavõite. Mängu luksuslik kujundus andis mängijatele aimu, mis neid pärast kõikemuutva megapeavõidu võitmist ootab. Lisaks megapeavõidule, mille eeldatav suurus oli umbes 4 miljonit eurot, oli mängus ka kaks väiksemat kohalikku peavõitu.

Tänu mängu pikaajalisele populaarsusele otsustas Net Entertainment mängu täiustada ja tõi välja selle uuema versiooni – Mega Fortune Dreams, kus on 20 võiduliini. Mängus on parandatud graafikat ja heli. Uuendatud on ka mõnda funktsiooni.

Kolm boonusvooru sümbolit käivitavad peavõidu boonusmängu, milles mängija keerutab õnneratast, et võita kas üks peavõitudest või mündiauhind (suured auhinnad). Lisaks peavõidule pakub mäng tasuta keerutusi, mis võivad võitu mitmekordistada. Lisatud on uue keerutuse funktsioon – juhul kui saate kolm Wild-sümbolit, saate uuesti keerutada, nii et Wild-sümbolid jäävad paigale. Lisateavet leiate artiklist - Mega Fortune Dreamsi arvustus aadressil casinosearch.eu.

Mängu uus versioon haaras meid täielikult kaasa ja me veetsime mängides mitu tundi. Hiiglaslik peavõit on väga ahvatlev ning vahel jäi boonusmängu ratta keerutamisel puudu vaid veidi rohkem õnne.

Mängige ja võitke online kasiino Betsafe slotimängudes. Kasutage suurepärast tervitusboonust!
Share on

Proovige teisi slotimasinaid tasuta

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise. Nõustun