Jurassic Park

Jurassic Park

Legendaarse filmi dinosaurused on jälle ellu ärganud. Microgamingu veebimänguautomaat Jurassic Park viib teid tagasi Steven Spielbergi maailma. Selles on 243 võiduliini, suurepärane graafika ja 4 boonusmängu.

Boonusmängus paljastasime Tyranosaurus Rexi Wild-sümboli, abi võite saada Triceratopsilt, Velociraptorilt, Dilophosauruselt või Brachiosauruselt. Valida saate boonuskeerutuste mitme alternatiivi vahel:

  • Tyrannosaurus Rex = 12 tasuta keerutust Wild-ketastega.
  • Velociraptor = 12 tasuta keerutust kordajatega Wild-sümboliga ja Split Wild-sümbolitega.
  • Triceratops = 12 tasuta keerutust liikuvate Wild-sümbolitega.
  • Brachiosaurus = 12 tasuta keerutust Mystery võidukordajaga.
  • Dilophosaurus = 12 tasuta keerutust võitva Wild-sümboliga.

Standardmängus on funktsioon T-Rex Alert, mis aktiveerub, kui näete ekraanil T-Rexi. Kui see funktsioon on aktiivne, on teil palju parem võimalus saada megavõit, kuna T-Rex Alerti ajal võite saada kuni 35-kordse võidu. Jurassic Parkis olid oma kangelased ja kiskjad ning te leiate need sellest mänguautomaadist. Proovige kettaid keerutada ja kui olete sama põnevil nagu meie, mängige seda kindlasti mõnes veebikasiinos.

Mängige ja võitke online kasiino Unibet slotimängudes. Kasutage suurepärast tervitusboonust!
Share on

Proovige teisi slotimasinaid tasuta

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise. Nõustun