Gonzo’s Quest

Gonzo’s Quest

Kui teile meeldivad seiklused, slotimasinad ja originaalsed ideed, siis on Gonzo`s Quest just teile sobiv slotimasin. See NetEnt poolt arendatud slotimasin on üks kõike populaarsemaid online slotimasinaid maailmas.

Selles mängite vallutaja Gonzo rolli, kes saabub Lõuna-Ameerika džunglisse, et otsida kuldset varandust. Kas see tal õnnestub oleneb puhtalt teist ja loomulikult õnnest. Gonzo`s Questil on tõesti palju pakkuda, samuti on sellel väga hea tagastusreiting – 96% on pisut alla keskmise.

Seevastu on selle tugevaimaks punktiks siiski mängu mehhaanika. Vaatamata sellele, et tegu on on põhimõtteliselt klassikalise slotimasinaga, millel on 5 rullikut ja 20 võiduliini, ei ole need lihtsalt standard rullikud. Gonzos Questis on need asendatud kukkuvate kividega. Lisaks sellele rakendab mäng revolutsioonilist laskumise süsteemi. See võimaldab rohkem võita – see algab siis kui saate võidukombinatsiooni ja paneb võidukivid plahvatama, pannes kõrvalolevad kivid kukkuma nende kohtadele. See tähendab, et nii tekivad täiesti uued võidukombinatsioonid, mis võivad tekkida kuni igavikuni.

Selleks, et kõike veelgi huvitavamaks teha on NetEnt lisanud spetsiaalse boonusmängu. Seda kutsutakse Tasuta Kukkumiseks. Selle aktiveerimiseks on teil vaja saada kolm spetsiaalset sümbolit, nende aktiveerimisel saate kohe 10 tasuta spinni, kuid see pole veel kõik. Kasvama hakkab ka kordaja, see tähendab, et võite oma esialgse panuse saada tagasi kuni 15 korda.

Gonzo’s Quest slotimasinal on tõesti palju pakkuda, see pakub teile saladuste avastamisel kindlasti head meelelahutust. Enne rahaga mängimist, proovige seda tasuta. Nii saate veenduda, kas ka teile meeldib vallutaja Gomzo lugu.

Mängige ja võitke online kasiino Betsafe slotimängudes. Kasutage suurepärast tervitusboonust!
Share on

Proovige teisi slotimasinaid tasuta

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise. Nõustun