Crime Scene™

Crime Scene™

Mängige kasiinos

Proovige slotimasinat Crime Scene™ tasuta

Crime Scene™ toob kettaga mänguautomaatidesse põnevust populaarse funktsiooniga Sticky Wild. Kui leitakse sümbol Sticky Wild, jääb see kuni viieks keerutamiseks oma kohale. Kui ka sellest ei piisa suurenenud võiduootuse tekkimiseks, siis võtke teadmiseks, et sümboliga Sticky Wild võitude kordaja on 3.

Mängu jätkumisel viiakse mängijad, kes on leidnud vähemalt kolm boonussümbolit, kõrgtehnoloogilisse kohtulaborisse. Siin saavad mängijad teada, et neil on võimalus saada suuri võite. Mängijad saavad lihtsalt kaustadel klõpsamisega leida mündivõite, teise võimaluse sümboli, mis välistab boonusmängu lõppemise, või juhusilke mündiväärtustega süütõendi sümboleid. Boonusmängu teeb eriti põnevaks see, et süütõendi sümboli mündivõidud lisatakse kõikidele järgnevatele mündivõitudele!

Boonusmängu lõppemisel on mängijatel veelgi rohkem võimalusi oma võite suurendada. Enne põhimängu tagasiviimist saavad mängijad valida 4 erineva ümbriku vahel. Ümbrikutes on täiendavad mündivõidud, boonusmängu koguvõitude kahekordistaja või mängija tagasiviimine boonusmängu.

1000 EUR uutele kasiino mängijatele

Betsafe logo

Mängi 1000 € boonusega + 100 tasuta spinniga

Mängu detailid

Mängutootja:
NetEnt
Mänguteema:
Online kasiino:
Betsafe
Meie hinnang:
Mänguautomaadid