Crime Scene™

Crime Scene™

Crime Scene™ toob kettaga mänguautomaatidesse põnevust populaarse funktsiooniga Sticky Wild. Kui leitakse sümbol Sticky Wild, jääb see kuni viieks keerutamiseks oma kohale. Kui ka sellest ei piisa suurenenud võiduootuse tekkimiseks, siis võtke teadmiseks, et sümboliga Sticky Wild võitude kordaja on 3.

Mängu jätkumisel viiakse mängijad, kes on leidnud vähemalt kolm boonussümbolit, kõrgtehnoloogilisse kohtulaborisse. Siin saavad mängijad teada, et neil on võimalus saada suuri võite. Mängijad saavad lihtsalt kaustadel klõpsamisega leida mündivõite, teise võimaluse sümboli, mis välistab boonusmängu lõppemise, või juhusilke mündiväärtustega süütõendi sümboleid. Boonusmängu teeb eriti põnevaks see, et süütõendi sümboli mündivõidud lisatakse kõikidele järgnevatele mündivõitudele!

Boonusmängu lõppemisel on mängijatel veelgi rohkem võimalusi oma võite suurendada. Enne põhimängu tagasiviimist saavad mängijad valida 4 erineva ümbriku vahel. Ümbrikutes on täiendavad mündivõidud, boonusmängu koguvõitude kahekordistaja või mängija tagasiviimine boonusmängu.

Mängige ja võitke online kasiino Betsafe slotimängudes. Kasutage suurepärast tervitusboonust!
Share on

Proovige teisi slotimasinaid tasuta

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise. Nõustun